Kerpe Doğalgaz ile Turizmde Farklı Olacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Nisan ayında yaptığı yerel toplantılar ile doğalgaz sözünü verdi. 2018 yılında Kerpe için doğalgaz müjdesi gerçek olacak. Doğalgaz ile her Ekim sonu Kerpe’yi terk edenler artık kalıcı olacak. Yeme içme mekanları artık yıl boyu açık kalacak. Turizm rahat bir nefes alacak.

Doğalgaz ile Kerpe’de emlak fiyatları tavan yapacak. Tüm alt yapısı biten ve tek eksik noktası doğalgaz olan emlak senatöründe değişim kaçınılmaz olacak! Emlak fiyatları ciddi anlamda doğalgaz geldiğinde artacak!

Doğalgazın Kerpe ile buluşması halinde Kerpe turizmde 365 gün boy gösterecek. Doğal güzellikleri doğal gaz ile koruma altına alınacak Kerpe’de hayat daha güzel olacak.

Bir hayal gerçek oluyor!

Kerpe turizmi yıllardır deniz sezonuna bağlı ilerliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi doğalgaz Kerpe’ye gelecek toplantısı ile artık turizm başka bir boyut kazanacak! Ekim ayı ile sıcaklıkların düşmesi turizmi yıllarca baltaladı. Özelikle Kerpe konaklama konusunda ciddi sorunlar yaşadı. Doğalgaz işe artık herşey muhteşem olacak!

3 aylık yaz sezonu ile 9 ay oldukça sakin geçen Kerpe doğalgaz erişimi ile nefes alacak. Daha çok işletme açık kalcak, mekanlar ısınacak, şehre dönen emekliler artık Kerpeli olacak. Kerpe otelleri dolacak! Kerpe restoranları daha bir sıcak olacak! Tüp derdi tarih olunca evlerde hanımlar yazın tadını çıkaracak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir